Skip to Content

زین الیدینی مدير کميته امداد امام خميني(ره) ميبد :

اعطاي 2 ميليارد و 363 ميليون ريال تسهيلات کارگشايي به مددجويان کميته امداد ميبد


طي سال جاري بيش از 2 ميليارد و 363 ميليون ريال در قالب تسهيلات کارگشايي به مددجويان تحت حمايت و افراد نيازمند، توسط اين نهاد پرداخت شده است.

به گزارش میبدخبر: مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان ميبد گفت: طي سال جاري بيش از 2 ميليارد و 363 ميليون ريال در قالب تسهيلات کارگشايي به مددجويان تحت حمايت  و افراد نيازمند، توسط اين نهاد پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان ميبد،" حسين زين الديني" ضمن اعلام اين خبر افزود: از اول سال جاري تاکنون 190 نفر از مددجويان تخت پوشش و اقشار آسيب پذير از تسهيلات کارگشايي اين نهاد بهره مند شده اند.

زين الديني با بيان اينکه وام هاي کارگشايي جهت رفع نيازهاي اساسي خانواده هاي محروم پرداخت ميگردد، تصريح کرد: اين تسهيلات به صورت قرض الحسنه و از طريق منابع امدادي پرداخت مي شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.