Skip to Content

جهت بررسی وضعیت کشتارگاه دام میبد؛


اعضای شورای اسلامی شهرستان میبد ضمن بازدید از کشتارگاه این شهرستان در جریان مسائل و مشکلات مربوط به ذبح دام در کشتارگاه قرار گرفتند.

به گزارش میبد خبر، اعضای شورای اسلامی شهرستان میبد به همراه مجید بهارستانی شهردار میبد از کشتارگاه این شهرستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مربوط به ذبح دام در کشتارگاه قرار گرفتند.

در این بازدید مسائل و مشکلاتی نظیر گلایه مندی قصابان میبدی از واگذاری این مکان به شخص غیر بومی، نداشتن سرد خانه و کم کاری شهرداری در مهیا نمودن سریع آن، سر و سامان دادن به حوضچه دفع فاضلاب، کوچک بودن محوطه کشتار گاه و انتظار طولانی قصاب ها برای ذبح دام در کشتار گاه به علت نبودن سلاخ به تعداد کافی مطرح شد که اعضای شورای شهر در جهت رفع و پیگیری این موارد مذکور قول مساعد دادند.

شهردار میبد نیز توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده و در دست اقدام توسط شهرداری برای بهبود وضعیت کشتارگاه ازجمله: ساخت سردخانه و خرید پیش سرد موقت به اعضای شورا ارائه کرد و در ادامه افزود: تعداد کشتارهای روزانه در این کشتارگاه حدود ۱۱۰ لاشه در روز های شنبه و ۸۰ لاشه نیز در روزهای عادی می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان
وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، مردم در صورت مشاهده اشخاص یا فعالیت مشکوک به تروریستی در هر محلی که هستند با شماره ۱۱۳ این وزارتخانه تماس بگیرند.