Skip to Content

جهت بررسی وضعیت کشتارگاه دام میبد؛


اعضای شورای اسلامی شهرستان میبد ضمن بازدید از کشتارگاه این شهرستان در جریان مسائل و مشکلات مربوط به ذبح دام در کشتارگاه قرار گرفتند.

به گزارش میبد خبر، اعضای شورای اسلامی شهرستان میبد به همراه مجید بهارستانی شهردار میبد از کشتارگاه این شهرستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مربوط به ذبح دام در کشتارگاه قرار گرفتند.

در این بازدید مسائل و مشکلاتی نظیر گلایه مندی قصابان میبدی از واگذاری این مکان به شخص غیر بومی، نداشتن سرد خانه و کم کاری شهرداری در مهیا نمودن سریع آن، سر و سامان دادن به حوضچه دفع فاضلاب، کوچک بودن محوطه کشتار گاه و انتظار طولانی قصاب ها برای ذبح دام در کشتار گاه به علت نبودن سلاخ به تعداد کافی مطرح شد که اعضای شورای شهر در جهت رفع و پیگیری این موارد مذکور قول مساعد دادند.

شهردار میبد نیز توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده و در دست اقدام توسط شهرداری برای بهبود وضعیت کشتارگاه ازجمله: ساخت سردخانه و خرید پیش سرد موقت به اعضای شورا ارائه کرد و در ادامه افزود: تعداد کشتارهای روزانه در این کشتارگاه حدود ۱۱۰ لاشه در روز های شنبه و ۸۰ لاشه نیز در روزهای عادی می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان