Skip to Content


اعزام 260 دانش آموز پسر میبدی به اردوی راهیان نور


این دانش آموزان با هدف آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به مناطق جنوب کشور اعزام شدند.

اعزام کاروان راهیان نور شهرستان میبد

به گزارش خبرنگار میبد خبر:  صبح امروز260 نفر از دانش آموزان پسر سال دوم دبیرستان های میبد با 6 دستگاه اتوبوس راهی مناطق جنگی جنوب شدند.

گفتنی است این دانش آموزان با هدف آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به مناطق جنوب کشور اعزام شدند.
قابل ذکر است که اردوهای راهیان نور همچون یک انقلاب فرهنگی عظیم بوده و از این اقدام و ظرفیت مناسب فرهنگی می توان برای مقابله با هجمه نرم دشمنان و اعتلای اصول انقلاب اسلامی استفاده مناسب کرد. زائران و به ویژه جوانان با شرکت در کاروانهای راهیان نور می توانند با حضور در سرزمینهای عملیاتی درک کنند که چگونه رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس دشمن را از خاک میهن بیرون راندند و حتی اجازه تصرف یک وجب از خاک ایران را نیز به آنها ندادند.
لازم به ذکر است به همراه این کاروان به تعداد هر دستگاه اتوبوس یک نفر راوی ، روحانی کاروان و مسئول فرهنگی همراهی می کنند تا توضیحات لازم را در طول سفر در بازدید از مناطق جنگی داشته باشند.

همچنین سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و موحدی فرد رئیس آموزش و پرورش شهرستان از ویژگی های این سفر معنوی برای دانش آموزان سخن گفتند.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


علی
متاسفانه اردوی مدرسه هایی که نرفته اند که لغو شده
خواستند که 12 اسفند ببرند که با لطف مسئولین لغو شد
لطفا خبر را بررسی کنید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۲۰:۱۸
علی
متاسفانه اردوی مدرسه هایی که نرفته اند که لغو شده
خواستند که 12 اسفند ببرند که با لطف مسئولین لغو شد
لطفا خبر را بررسی کنید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۲۰:۱۷