Skip to Content


اعزام ۸۰ دانشجوی دختر دانشگاه میبد به مشهد مقدس


همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و به همت بسیج دانشجویی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه بیش از 80 دانشجوی دختر دانشگاه میبد به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش میبدخبر، همزمان با روز شهادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها و در راستای تقویت روحیه معنوی دانشجویان و با همت بسیج دانشجویی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه، بیش از ۸۰ دانشجوی دختر این دانشگاه  به مشهد مقدس اعزام شدند.

شایان ذکر است با هماهنگی های صورت گرفته از سوی بسیج دانشجویی و دفتر نهاد رهبری، برنامه‌های فرهنگی متعددی برای استفاده هرچه بهتر دانشجویان در طول زمان حضور در مشهد مقدس اندیشیده و برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.