Skip to Content

سخنگوی کمیسیون امنیت خبر داد:


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پس از جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: اعزام هیات پارلمانی به غزه قطعی است و اقدامات قانونی آن نیز در حال پیگیری است.

سیدحسین نقوی‌حسینی با بیان این مطلب افزود: با توجه به جنایات و تجاوزات رژیم اشغالگر قدس در روزهای اخیر و سکوت مرگبار مجامع و محافل بین‌المللی و ضرورت توجه جدی به آلام و نیازهای اولیه و حمایت‌های انسان دوستانه و روحیه‌بخش به مقاومت مردم مظلوم غزه، اعزام هیات پارلمانی به غزه قطعی است و اقدامات قانونی آن نیز در حال پیگیری می‌باشد.   وی خاطرنشان کرد: همچنین مهدی دواتگری عضو کمیسیون امنیت ملی و مسئول پیگیری موضوع مرگ ستار بهشتی در این جلسه گزارشی از آخرین بررسی‌ها در این زمینه ارائه کرد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود:‌ در این جلسه دواتگری با استفاده از"مرگ مشکوک" به جای"قتل" اعلام کرد که بررسی‌ها در این زمینه ادامه دارد و گزارش نمونه‌برداری و آزمایشات پزشکی نیز تاثیر بسزایی در نتایج بررسی‌ها خواهد گذاشت زیرا کبودی‌ها نمی‌تواند عامل مرگ وی باشد. نقوی‌حسینی در پایان ابراز داشت: همچنین در خصوص لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل‌های اول و دوم الحاقی به کنوانسیون‌های ژنو 1997 مباحثی مطرح شد اما تصمیم‌گیری نهایی به جلسه آتی موکول شد.  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.