Skip to Content

گفتگو با رئیس درمانگاه امام حسین(ع) میبد:

اعزام اکیپ درمانی به مناطق محروم/ویزیت رایگان درمانگاه امام حسین(ع) میبد در هفته دفاع مقدس


رئیس درمانگاه امام حسین(ع) میبد، از ویزیت رایگان عموم مردم در روز 31 شهریور و ویزیت رایگان بسیجیان در هفته ی دفاع مقدس در این درمانگاه خبر داد.

رئیس درمانگاه امام حسین(ع) میبد در گفتگو با میبد خبر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، از خدمت رسانی رایگان این درمانگاه، در هفته ی دفاع مقدس خبر داد.

امامی استفاده عموم مردم در روز 31 شهریورماه از خدمات این درمانگاه را رایگان اعلام کرده و افزود: بسیجیان نیز با ارائه کارت بسیجی میتوانند در طول هفته ی دفاع مقدس، از ویزیت رایگان در این درمانگاه بهره مند گردند.

مسئول بهداری جامعه پزشکی میبد همچنین از اعزام اکیپ درمانی به مناطق محروم شهرستان در طول این هفته خبر داد.

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.