Skip to Content

با شعار مرگ بر فتنه‌گر صورت گرفت

اعتراض نمایندگان مجلس به حمایت مطهری از سران فتنه و هجمه به مصوبه شورای عالی امنیت ملی


جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با اعتراض نمایندگان مجلس به حمایت مطهری از سران فتنه و هجمه‌ وی به قوانین حقوقی و شرعی کشور ختم شد.

به گزارش میبدخبر به نقل از تسنیم،  علی مطهری در نطق میان‌دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی برای چندمین بار پیاپی رفع حصر سران فتنه را ــ که به‌گفته رئیس دستگاه قضائی مطابق قانون صورت گرفته شده ــ خواستار شد. مطهری در نطق خود مصوبه‌ شورای عالی امنیت ملی و نظر حقوقی و شرعی قوه قضائیه را مورد هدف قرار داد و با استناد به تفسیر شخصی خود از قانون اساسی، مصوبه مهمترین و عالی‌رتبه‌ترین نهاد امنیتی و قانونی کشور را مغایر با قانون اعلام کرد.

 

بعد از اظهارات مطهری، نمایندگان مجلس به حمایت مطهری از سران فتنه اعتراض کردند که در این هنگام، حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد از نماینده مردم تهران خواست که مصالح ملی را رعایت کند و علیه تصمیمی که مطابق قوانین شرعی و حقوقی صورت گرفته، نطق نکند.

 

علی مطهری بعد از بی‌اعتنایی به درخواست رئیس جلسه برای رعایت نظم جلسه، مباحث خود را تکرار کرد تا اینکه نمایندگان مجلس با سر دادن شعار مرگ بر فتنه‌گر به وی واکنش نشان دادند که در نهایت رئیس جلسه علنی برای برقراری آرامش، ختم جلسه را اعلام کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.