Skip to Content

رئیس دانشگاه آزاد میبد:

اعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد فقط مختص میبد نبوده است/ در حال پیگیری رفع مشکل هستیم


رئیس دانشگاه آزاد میبد در مورد اعتراض تعدادی از دانشجویان مامایی و پرستاری در این دانشگاه، گفت: این موضوع تنها مشکل واحد میبد نیست و در حدود 80 الی 90 شهر کشور با این مشکل روبرو هستند.

به گزارش میبد خبر، دکتر حسین اعرافی با اشاره به این موضوع گفت: وزارت بهداشت ظرفیتی را اعلام کرده که نسبت به سال های قبل ده برابر افزایش داشته و این موضوع باعث شده دانشجویان نیز توقع داشته باشند.

وی افزود: تعدادی از این دانشجویان ثبت نام شده و کلاس ها را نیز شروع کرده اند و البته ما پیگیر هستیم که بتوانیم مجوز حضور بقیه دانشجویان را نیز بگیریم.
دکتر اعرافی بیان داشت: بنده و دکتر دهقانی با معاونت آموزش وزارت بهداشت صحبت کرده ایم و آنها نیز بر پیگیری این موضوع از وزارت بهداشت تاکید داشتند.
وی با بیان این موضوع که دانشجویان نیز باید تا مشخص شدن نتیجه چند روزی صبر کنند، ادامه داد: دانشگاه آزاد میبد در مورد جذب و پشتیبانی این تعداد دانشجو اصلا مشکلی ندارد و پتانسیل آن را نیز در خود دارد و فقط منتظر مجوز وزارت بهداشت در این مورد هستیم.

گفتنی است صبح امروز دانشجویان رشته های مامایی و پرستاری دانشگاه آزاد میبد در اعتراض به وضعیت تحصیلی خود و بلاتکلیفی پیش آمده، در مقابل دفتر آموزش این دانشگاه تجمع کردند.

این اعتراض زمانی شکل گرفت که خبر حذف ۱۵ درصد از سهمیه ثبت نام شده در این رشته ها به دانشجویان رسید. این در حالی است که بیشتر این دانشجویان از دانشگاه های محل تحصیل خود انصراف داده و بنای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد و رشته های مامایی و پرستاری را داشتند.

انتهای پیام/

میبدما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.