Skip to Contentدر مراسمی با حضور فرمانداران شهرستان های تفت و میبد و دیگر مسئولین شهرستان تفت، اعتبارنامه دکتر سید جلیل میرمحمدی به وی تحویل شد.

به گزارش میبدخبر، نماینده منتخب در این جلسه با تشکر از تلاش های همه دست اندرکاران انتخابات گذشته و مسئولین هر دو شهرستان، گفت: مشکلات هر دو شهرستان کم نیستند و در جلساتی که با مسئولین شهرستان ها و استان داشته ام تعجب می‌کنم که چرا برخی از این مشکلات حتی وجود دارد.

وی افزود: به عنوان مثال روز گذشته طی چندین ساعت، صفر تا صد قنوات را در شهرستان تفت رصد کرده‌ام، انصافاً با ساخت یک دیوار حایل یا سیل بند و یا اقداماتی از این قبیل، سیل نمی توانست خسارات میلیونی بر جا بگذارد.

دکتر میرمحمدی با اشاره به پای کار آمدن همه مردم و مسئولین در بحران کرونا بیان داشت: اگر در همه زمینه‌ها اینگونه ورود کنیم و همیشه اینگونه فعال باشیم این مشکلات تا حد بسیار زیادی نباید وجود داشته باشد و درصد زیادی از اینها را می توان بدون اتکا به مدیران و مسئولان کشوری رفع کرد.

وی تصریح کرد: برخی از مشکلات به عنوان مشکلات ریز و خرد محاسبه می شوند در حالیکه همین مشکلات برای برخی از افراد بسیار مهم هستند و باید برای رفع آنها پیگیری کرد و این را باید مد نظر قرار بدهیم که اگر به مردم در جمعی قول داده ایم، به آن عمل کنیم.

نماینده منتخب مردم ادامه داد: خواهشی که دارم این است که نگاه های حزبی و جناحی را کنار بگذاریم و با همه وجود برای مردم فعالیت کنیم.

وی با اشاره به فعال شدن ظرفیت های بسیار زیاد در استان یزد که یکی از نتایج آن خودکفا شدن در تولید ماسک و ملزومات پزشکی و کادر درمان بود ابراز امیدواری کرد مردم استان یزد در محور کمک های مومنانه نیز با همه توان خود وارد میدان شوند.

فرمانداران تفت و میبد نیز در این مراسم سخنرانی کوتاهی ایراد کردند.

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.