Skip to Content


اطلاعیه نیروی انتظامی جهت اعمال محدودیت های بیشتر در ورودی و خروجی های میبد


خروجی و ورودی های میبد تا اطلاع ثانوی مسدود و با اعمال محدودیت های بیشتری کنترل می شود.

به گزارش میبدخبر، بنا بر مصوبه ستاد پیشکیری و مبارزه با کرونا در استان یزد تمامی ورودی و خروجی های شهرستان به جز میدان آیت الله خامنه ای به سمت پل خورشید مسدود شد و این مسیر نیز با حضور نیروهای انتظامی، هلال‌احمر و بهداشت کنترل و به جز غربالگری، فقط به افراد با کارت شناسایی و مجوز تردد اجازه عبور داده می‌شود.

از دیگر مصوبات این ستاد نیز، جریمه پانصدهزارتومانی و یک ماه نگهداری در پارکینگ برای وسائل نقلیه‌ای می‌باشد که در اطراف پارک‌ها و فضای سبز شهری پارک شده باشند.

در اطلاعیه آمده است، نیروی انتظامی از همه مردم شریف شهرستان میبد درخواست دارد تا از عبور و مرور و حضور در سطح معابر شهرستان نیز تا حد امکان خودداری کنند.

گفتنی است این مصوبه‌ها تا اطلاع‌ثانوی به قوت خود باقیست.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.