Skip to Content


اطلاعیه مهم آیت‌الله اعرافی درباره درج خبر ناقص از ایشان در سایت اصلاح‌طلب ایلنا


درپی انتشار خبری مبنی بر " حمایت مراجع تقلید و علما از برجام و توافق هسته ای " از زبان آیت الله اعرافی بر روی خروجی سایتها ، از دفتر آیه الله اعرافی کسب اطلاع شد که مصاحبه نقل شده از ایشان در یکی از سایت ها ناقص و نارسا بوده و در دست پیگیری است.

به گزارش میبدخبر ، به نقل از میبد آدینه ، در ادامه این اطلاعیه آمده است :

مواضع ایشان در خصوص موضوعات سیاسی روشن است ، ایشان بر گفتمان تمدنی انقلاب اسلامی و ادبیات مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و نظام اسلامی و پیروی از رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی و ضرورت رعایت جدی توصیه های اکید رهبری در قصه برجام و عدم انفعال تاکید دارند و ضرورت مواضع روشن مسوولان در برابر نقض عهدهای آمریکا و توجه به توصیه های گوناگون رهبری معظم  و اطاعت بدون زاویه در همه مسائل مورد تاکید ایشان است، و پشتوانه کشور را رعایت ارزشهای اسلامی و مقاومت فرهنگی و اقتصادی و شجاعت در همه عرصه ها می دانند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.