Skip to Content


اطلاعیه سالگرد شهید محمد علی کریم بیکی در میبد+پوستر


بیست و ششمین سالگرد عروج روحانی مجاهد شهید شیخ محمد علی کریم بیکی در میبد برگزار می گردد.

به گزارش "میبدخبر"، به مناسبت بیست و ششمین سالگرد عروج عاشقانه پاسدار دلیر سپاه اسلام و روحانی جانباز، شهید شیخ محمد علی کریم بیکی مجلس بزرگداشتی با سخنرانی حجج اسلام شیخ مرتضی دهقانی و شیخ محمد قربانی از سه شنبه شب مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ به مدت ۳ شب بعد از نماز مغرب و عشاء در گلزار شهدای فیروزآباد برگزار می‌گردد.

همچنین مراسم معنوی دعای ندبه صبح روز جمعه ۱۰ اردیبهشت در همان مکان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام شهید شیخ محمد علی کریم بیکی فرزند اسماعیل، هشتم اردیبهشت ۱۳۶۹ در حین انجام وظیفه و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در پادگان نبی اکرم(ص) میبد دعوت حق را لبیک گفت و به خیل همرزمانش پیوست؛  یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.