Skip to Content

سردار فدوی در صحن مجلس:

اطلاعات بسیاری از لپ‌تاپ‌ها و موبایل‌های سربازان آمریکایی دستگیر شده استخراج کرده‌ایم


فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه اطلاعات بسیاری از لپ‌تاپ‌ها و موبایل‌های سربازان آمریکایی دستگیرشده استخراج کرده‌ایم، گفت: اگر آمریکایی‌ها بخواهند خباثت کنند، فیلم‌ها را نمایش داده و موجبات خجالت‌زدگی و تحقیر بیشتر آنها را فراهم خواهیم کرد.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از فارس، سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با 4 تن از فرماندهان این نیرو که شناورهای متجاوز آمریکایی را در محدوده جزیره فارسی توقیف کرده و تفنگداران متجاوز آمریکایی را بازداشت کرده بودند، در نشست علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

سردار فدوی در سخنانی اظهار داشت: امروز سالروز ورود مردی الهی است که مصداق این حدیث قدسی خداوند است که می‌فرماید «بنده من را اطاعت کن تا تو را مثل خودم قرار و قدرت تغییر و کن فیکون به تو بدهم». حضرت امام (ره) یکی از مصداق‌های عینی این حدیث شریف قدسی است، نفس قدسی امام‌خمینی (ره) از سال 42 اثری برای جوانان ایران اسلامی داشت که به همین دلیل انقلاب اسلامی به وجود آمد و به پیروزی رسید.

وی افزود: همه اتفاقاتی که در طول 37 سال گذشته توسط دشمنان انقلاب رقم خورده است، با وجود همان نفس قدسی، بی‌اثر و خنثی شده است و جوانان انقلاب توانسته‌اند پاسداری از انقلاب اسلامی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهند، در این راه تعداد بسیای از جوانان شهید شده‌اند و این روند پایان‌پذیر نیست و امیدوارم به لطف خداوند متعال و به برکت امام (ره) و مقام معظم رهبری این روند ادامه یابد.

سردار فدوی یادآور شد: روزها و سال‌های اخیر شاهد جوانان و پاسدارانی هستیم که به نقاط مختلف برای دفاع از ایران و اسلام می‌روند تا برای همه دنیا مسلم شود که در ایران پاسدارانی وجود دارد که اجازه نمی‌دهند به انقلاب اسلامی و اسلام خللی وارد شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جریان دستگیری تفنگداران آمریکایی در آب‌های خلیج‌فارس، تصریح کرد: دستگیری سربازان آمریکایی وظیفه ما بوده و هست و سال‌های طولانی این وظیفه را انجام داده‌ایم. این دستگیری چهارمین دستگیری نظامیان آمریکایی‌ و انگلیسی‌ در آب‌های کشورمان محسوب می‌شود، در واقع این افتخار برای ایران وجود دارد که بتواند بدون هیچ نگرانی اعمال قدرت کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خداوند متعال در حساس‌ترین زمان که شیطان بزرگ سعی داشت با آغاز برنامه برجام حقارت‌هایی را برای ملت ایران ایجاد کند، همه نقشه‌های آنها نقش بر آب کرد، تأکید کرد: از صفر تا صد این برنامه خدایی بود، چرا که بشر نمی‌تواند تمامی یک برنامه را طوری طراحی کند که بدون ضرر و زیان به انجام برسد.

وی ادامه داد: به رغم کوچک بودن جزیره فارسی و فاصله 130 کیلومتری آن از سواحل ایران، در این جزیره و در همه مکان‌های دیگر به مثابه این جزیره، ما آمادگی کامل داریم و به محض اینکه شناورهای آمریکایی چندصدمتر وارد آبهای سرزمینی ایران شدند ما به سراغ‌شان رفتیم. جزیره فارسی یک جزیره بسیار کوچک است که پاسداران سال‌هاست در این جزیره مستقر هستند و آمادگی کامل برای مقابله با دشمن را دارند، در حالی که آنها قصد داشتند به سمت جزیره عربی بروند، اما موتور قایق‌شان خراب شده و جریان آب آنها را چند صد متر وارد آب‌های ایران می‌کند، وضعیت به گونه‌ای است که بین جزیره فارسی و جزیره عربی، آبهای سرزمینی نصف می‌شود و 5 مایل متعلق به ایران و 5 مایل متعلق به جزیره عربی است.

سردار فدوی یادآور شد: این جریان دستگیری چندین ساعت فیلم وجود دارد که این فیلم‌ها می‌تواند حقارت‌های بسیاری برای آمریکا به دنبال داشته باشد. در واقع اگر مسئولان آمریکایی می‌گویند ما از «دست بر سر گذاشتن» سربازان‌مان ناراحت و خجالت‌زده هستیم باید بگویم اگر مابقی فیلم‌ها را ببینند این سرافکندگی صدبرابر خواهد شد، هر چند ما به دنبال ایجاد حقارت برای دولت و ملتی نیستیم، اما اگر آنها بخواهند ایران را تحقیر کنند و خباثت کنند، فیلم‌ها را نمایش داده و موجبات خجالت‌زدگی و تحقیر بیشتر آنها را فراهم خواهیم کرد.

سردار فدوی افزود: اطلاعات زیادی از لپ‌تاپ‌ها و موبایل‌های آنها استخراج کرده‌ایم و متناسب با تصمیمی که گرفته می‌شود، قابل ارائه هستند، در واقع اگر توانمندی افراد به قدرت بی‌انتهای خداوند متصل شود، هیچ قدرتی در برابرش معنا و مفهوم نخواهد داشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: پاسداران انقلاب اسلامی این موضوع را باور دارند و حتی اگر شهید شوند، به دنبال این حقایق هستند و باید بگویم دشمنی پاسداران انقلاب اسلامی با آمریکا است چرا که آمریکا سرمنشأ همه دشمنان ایران است.سردار فدوی یادآور شد: دشمنان انقلاب اسلامی همچون آمریکا و صهیونیست‌ها و کشورهای منطقه و حتی برخی در داخل کشور به دنبال آن هستند که دشمنی شیطان بزرگ آمریکا را با انقلاب اسلامی نفی کنند و آن را با کشور سخیف و کوچکی همچون عربستان جایگزین کنند که این کار نباید صورت بگیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: هیچ نوع دشمنی با انقلاب اسلامی که منشأ آن آمریکایی‌ها نباشد، وجود ندارد، همه گروه‌هایی که امروزه درست شده و به جان مردم مسلمان منطقه افتاده است، همچنین ضد انقلاب‌ها را آمریکا گسترش می‌داد و در جنگ تحمیلی نیز این کشور نقش داشت و پشت سر کشورهای منطقه که امروزه با ایران دشمنی دارند نیز آمریکا وجود دارد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید بسیار مراقب بود چرا که جایگزینی شیطان بزرگ آمریکا با شیطان های کوچکی که به حساب نمی‌آیند یک انحراف بسیار استراتژیک است و باید از آن جلوگیری شود، بدون شک نمایندگان مجلس نیز در این زمینه نقش بسیار مهمی دارند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.