Skip to Content


آشنایی بانوان میبدی با آسیب های فضای مجازی و اینترنت


300 نفر از بانوان میبدی در همایش یک روزه توانمند سازی در حوزه فناوری اطلاعات شرکت کردند.

به گزارش میبد خبر، مهدی فرجی دبیربرگزاری این همایش گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده این همایش امسال در6 نقطه استان برگزار می شود .

وی افزود:در راستای مسئولیت های اجتماعی مخابرات منطقه یزد و وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات،همایش یک روزه توانمندسازی بانوان درحوزه فناوری اطلاعات باحضور  300 نفر از بانوان برگزار شد.

وی گفت:هدف ازبرگزاری این همایش آشنایی خانواده ها با فضاهای مجازی و آسیب های اینترنت و مصون سازی آنها با بالا بردن آگاهی و اطلاعات دربرابر این آسیب هاست .

فرشید قدیمی ازاساتید مخابرات ایران هم گفت:دراین همایش به بانوان آگاهی داده شد که ازچه شیوه ایی ازبستر امن فضای مجازی بهره ببرند تا کمتر آسیب ببینند .

قدیمی با بیان اینکه بانوان رکن اصلی خانواده هستند افزود:اگر بانوان اطلاعات کافی داشته باشند؛انتقال دهنده سریع و اطمینان بخشی برای اعضای خانواده خواهند بود.

وی گفت:اگر ما نسبت به آن چیزی که درفضای مجازی بهره می بریم با آگاهی ،ازتوانمندی ها موجود بهره ببریم کمتر درتهدیدات سارقانه و فضای هکرها واقع می شویم.

این همایش به همت مخابرات منطقه یزد ودر فرمانداری شهرستان میبد برگزارشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.