Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

آشتی ملی؛طرحی برای فراموشی بدعهدی استکبار و آمریکا در برجام است


امام جمعه موقت میبد گفت : آشتی با کسانیکه مرزبندی درستی با استکبار ندارند و شرف و استقلال مملکت را در معرض فروش آمریکا و اسرائیل قرار می دهند، معنی ندارد.

به گزارش ميبد خبر، امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز بیان داشت: نکته بسیار مهمی که در سخنان ایشان وجود داشت مساله آشتی ملی بود و اینکه آشتی ملی یعنی چه مگر مردم در کشور با هم قهرند و ارتباط ندارند، مردم بصیر و دلاور با کسانی قهر هستند که در روز عاشورا و در فتنه 88 بسیجیان در جلوی مردم در خیابان کتک می زدند.

وی تاکید داشت: تا سران فتنه توبه نکنند مشمول رحمت نخواهند شد و حصر برای آنها کمترین مجازات می باشد و آنها بدانند که اگر در دادگاه محاکمه می شدند مجازات بیشتری و بالاتری داشتند. این فتنه گران در برابر اقیانوس عظیم ملت ایران قطره ای بیش نیستند.

حجت الاسلام محمد اعرافی در ادامه اظهار کرد: پیشنهاد آشتی ملی از سوی کسانی مطرح می شود که در جریان فتنه آشکارا نقش پادوی دشمنان، آمریکا،انگلیس، اسرائیل و منافقین را بازی کردند.

وی خاطرنشان کرد : راهپیمایی عظیم 22 بهمن جواب کسانی را که این زمزمه شیطانی را بر زبان آوردند و دل امام و رهبری را آزردند داد و نشان داد که فتنه گران و اهل انحراف جایی در میان مردم ندارند. مردم بیش از پیش نسبت به هم همدل و هم زبان هستند و به نسخه نخ نمای آشتی ملی که زمزمه ای بیش نیست نیازی ندارند.

امام جمعه موقت میبد به این نکته اشاره داشت: منظور از این طرح پاک کردن صورت مساله فتنه است. مسئولان به هوش باشند که یکی از اهداف این زمزمه طلبکار ساختن سران فتنه از نظام، ملت، انقلاب و جمهوری اسلامی می باشد. این نسخه ای که پیچیده شد برای فراموش کردن بدعهدی استکبار، آمریکا و 1+5  در برجام نافرجام بود. آشتی ملی با کسانیکه مرزبندی درستی با استکبار ندارند و شرف و استقلال مملکت را در معرض فروش دشمنان، آمریکا و اسرائیل قرارداده و پرچم سید الشهدا را به آتش می کشند معنی ندارد.

خطیب جمعه میبد تصریح کرد : حضرت آقا بارها فرمودند که فته خط قرمز ماست. 

وی در ادامه خطاب به مسئولان گفت: مسئولان باید جواب بدهند که در مورد اجرای اقتصاد مقاومتی چه انجام داده و چکار کرده اند.

حجت الاسلام اعرافی در بخش دیگر سخنان خود عنوان کرد: برخی از مسئولان از حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن ذوق زده نشوند چرا که این لطف خداست که شامل حال ملت است و باعث حفظ انقلاب که میراث پیامبر،ائمه، امام راحل و شهدای بزرگوارمی شود. مسئولان به مشکلات مردم رسیدگی و گرفتاریهای آنها را برطرف سازند و اگر بحث اقتصاد مقاومتی به طور جدی اجرا می شد مشکلات مردم برطرف و احتیاجی به برجام نافرجام نبود.

وی در ادامه با اشاره به تفاوت راهپیمایی امسال با سالهای گذشته گفت: امسال حجم زیاد تهدیدات ضد ایرانی و ضد اسلامی از سوی رئیس جمهور تازه کار و بی تجربه آمریکا ترامپ متوجه ایران و مسلمانان بود که مردم با ولایتمداری خویش و با آفریدن این حماسه عظیم پاسخ مکرر و قاطع به استکبار و ترامپ دادند و توطئه های آنان را در نطفه خفه کردند و این وظیفه مسئولان را در قبال این ملت بزرگوار بیشتر و سنگین تر می کند و آنها باید درس بگیرند که نباید به دشمن تکیه کرد.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.