Skip to Content

آیت الله مدرسی:

آشتی با مخالفین نظام آشتی با دشمن است


آیت الله مدرسی بابیان این مطلب که صلح و آشتی زمانی اتفاق می‌افتد که اختلاف‌سلیقه بین دو جریان حق وجود داشته باشد تأکید کرد: بین حق و باطل که آشتی معنا ندارد و اگر کسی با جریانی که با اصل نظام، عاشورا و ولایت‌فقیه در تضاد باشد، صلح و آشتی کند در حقیقت با دشمن آشتی کرده است.

به گزارش ميبد خبر،  امام‌جمعه بخش مرکزی یزد فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب  اسلامی را پاسخی به ترفندهای کسانی دانست که به دنبال تطهیر فتنه گران و به فراموشی سپردن موضوع فتنه هستند.

آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی بابیان اینکه این افراد پس از تطهیر فتنه گران، احیای مطالبات دروغین و شیطانی آن‌ها را دنبال خواهند کرد افزود: مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی به تبعیت از رهبر معظم انقلاب، پیوسته جریان فتنه را به‌عنوان خط قرمز نظام زنده نگه‌داشته، برائت خود را از این جریان اعلام کرده و از ساکنین فتنه فاصله گرفته‌اند.

مدرسی اضافه کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری گواه این مطلب است که در این قضایا دست‌های پشت پرده‌ای وجود دارد که معظم له آن‌ها را به‌صورت کامل رصد کرده و ترفندهای آنان را برملا کردند.

مدرسی بابیان این مطلب که صلح و آشتی زمانی اتفاق می‌افتد که اختلاف‌سلیقه بین دو جریان حق وجود داشته باشد تأکید کرد: بین حق و باطل که آشتی معنا ندارد و اگر کسی با جریانی که با اصل نظام، عاشورا و ولایت‌فقیه در تضاد باشد صلح و آشتی کند در حقیقت با دشمن آشتی کرده است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان خاطرنشان کرد: امروز می‌بینیم آمریکائی‌ها رسماً از سران فتنه اعلام حمایت می‌کنند و به همین دلیل این افراد باید از این حمایت‌ها اعلام برائت کرده تا به جریان انقلاب بازگردند.

مدرسی در پایان در خصوص حصر سران فتنه هم اظهار داشت: حصر به معنی ترد اجتماعی بوده و ریشه در فرهنگ قرآنی دارد چراکه در قران آمده زمانی که حضرت موسی (ع) مشاهده کرد سامری فتنه‌گری کرده و مردم را فریب داده است آن حضرت او را حصر کرد و انقلاب اسلامی نیز به تأسی از این فرهنگ قرآنی سامری‌های زمان خود را در حصر قرارداد.

انتهای پیام/

یزد رسا

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.