آسیاب آبی اشنیز احیاء می‌شود - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

فرماندارمیبد در بازدید میدانی از روستای اشنیز:


حسین فلاح به همراه محمد اسماعیلی بخشدار بفروئیه با حضور در روستای اشنیز، از اقدامات انجام‌شده درزمینهٔ های روشنایی و دیوارهای ساحلی بازدید کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این بازدید، ظرفیت‌های روستای اشنیز را در جذب گردشگر به شورای اسلامی و اهالی این روستا خاطرنشان کرد و گفت؛ روستای اشنیز به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب‌وهوای ییلاقی و به لحاظ نزدیکی به شهرستان می‌تواند به محل تفریح و گردشگری تبدیل شود.

فلاح از فعالیت‌های انجام‌شده از سوی شورا در بازگشایی مسیر و روشنایی، ایجاد پارک و دیوار و سکوی خانواده قدردانی کرد.

فرماندارمیبد بابیان اینکه شهرستان میبد به شهر آسیاب‌ها معروف است و تاکنون 23 آسیاب آبی در محلات مختلف این شهرستان احیاء شده است گفت:؛ آسیاب آبی اشنیز هویت و شناسنامه این روستاست و باید با همکاری اهالی اشنیز، میراث فرهنگی و فرمانداری احیاء شود.

ساماندهی محوطه استخر، تهیه طرح بازسازی آسیاب آبی و احیاء حمام قدیمی از مصوبات این بازدید بود که قرار شد یکی از اهالی اشنیز با کمک و همراهی میراث فرهنگی و بخشداری و فرمانداری آن‌ها را به سرانجام برساند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.