Skip to Content

شب گذشته صورت گرفت؛


شب گذشته 57 زائر پاکستانی کربلای حسینی که به علت نقص فنی در وسیله نقلیه از مسیر حرکت بازمانده بودند در میبد اسکان داده شدند.

به گزارش میبد خبر، شب گذشته57 زائر پاکستانی کربلای حسینی که به علت خرابی اتوبوس در کمربندی میبد از مسیر حرکت و کاروان بازمانده بودند به همت ناحیه مقاومت بسیج میبد، شهرداری و مصلای آیت الله اعرافی(ره) از کمربندی به محل مصلی انتقال و ضمن پذیرایی از آنها در همان مکان اسکان داده شدند.

این زائران از شهر پاراچنار پاکستان به همراه کاروانی جهت زیارت وارد ایران شده بودند و قصد زیارت از شهر مقدس قم، عتبات عالیات و در برگشت از مشهد مقدس را داشتند که به گفته یکی از این زائران این سفر یکماه به طول می انجامد.

این زائران از مهمانوازی و همکاری ایرانیان در طول مسیر و بویژه در شهرستان میبد تقدیر و تشکر داشتند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.