Skip to Contentمعاون پشتیبانی اداره آموزش وپرورش شهرستان میبد گفت: در نوروز امسال ۲۰ هزار مسافر نوروزی در مدارس این شهرستان اقامت داشته اند.

به گزارش میبد خبر، محمدرضا کارگر، معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان میبد از اسکان ۲۰ هزار مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه در سال ۹۸ استقبال بی نظیری از شهر جهانی زیلو توسط مسافران نوروزی شد به طوری که طبق آخرین آمار ۲۰ هزار نفر در مدارس شهرستان میبد اسکان گرفتند.

وی با اشاره به اینکه به طور میانگین هرشب ۱۳۰۰ نفر از ظرفیت اسکان شهرستان استفاده می‌کرده اند گفت: طبق آخرین آمار در نوروز سال ۹۷ نزدیک به ۱۴ هزار مسافر از ظرفیت اسکان شهرستان میبد استفاده کرده اند که در مقایسه با نوروز امسال ۱۴۲ درصد افزایش مسافر در این شهرستان داشته ایم.

کارگر در ادامه عنوان کرد: ۲۲ آموزشگاه با ۱۹۴ کلاس در گروه‌های ویژه، الف و ب برای مسافران نوروزی فراهم کردیم، اما باتوجه به استقبال بی نظیر مسافران از میبد از ظرفیت نمازخانه‌ های مدارس، حسینیه‌ ها و مصلای حضرت آیت الله اعرافی(ره) استفاده کردیم.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.