Skip to Content

رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس:

استیضاح فانی با 60 امضا تقدیم هیئت رئیسه شده/از جزئیات وام کم بهره آموزش و پرورش برای سفر به آنتالیا اطلاع ندارم


رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش در دستور کار مجلس قرار دارد.

به گزارش میبدخبر، محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  مرصاد، در رابطه با وام کم بهره فرهنگیان برای گذراندن تعطیلات عید در  آنتالیا اظهار داشت: من از جزئیات این خبر اطلاعی ندارم  اما برای بررسی صحت آن پیگیری و سوال خواهم کرد که آیا واقعا چنین چیزی بوده است یا نه.رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر آموزش و پرورش را در دستور کار مجلس خواند وی افزود: اکنون هیئت رئیسه مجلس می بایست اعلام کند که این استیضاح را اعلام وصول خواهد کرد یا خیر و نمایندگان منتظر این اعلام نظر هستند.


زاهدی در پایان اظهار داشت: شصت نفر این استیضاح را امضا کرده اند و بنده چون آن را امضا نکردم لذا از محور های استیضاح هم چیزی نمی‌توانم بگویم.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.