Skip to Content


استقلال ملت ايران از فداکاري شهيدان است


فرمانده انتظامي شهرستان ميبد در ديدار با خانواده شهيد "حبيب کارگر" و شهيد "جمال زارع" گفت: استقلال ملت بزرگ ايران از فداکاري شهيدان است.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ "ولي ا... حسين محمدي" فرمانده انتظامي ميبد به همراه دو تن از مسئولان انتظامي شهرستان با خانواده شهيد "حبيب كارگر" و شهيد "جمال زارع" ديدار کرد.
در اين ديدار، فرمانده انتظامي ميبد ضمن دلجويي از خانواده شهدا، شهادت را نقطه تعالي و اوج فداكاري انسان در راه دفاع از ارزشها دانست و اظهار داشت: شهداء خالص ترين بندگان خدا هستند كه با اهداء خون خود، استقلال و آزادي را براي جامعه اسلامي به ارمغان آوردند.
وي افزود: انقلاب اسلامي هر چه دارد به برکت خون شهداست و ما بازماندگان غافله عشق و ايثار هر چه براي شهداء و خانواده هايشان انجام دهيم کم است.
فرمانده انتظامي ميبد با بيان اينكه شهداء مظهر اقتدار ايران اسلامي هستند، تصريح کرد : استقلال ،عزت و هيبت ملت بزرگ ايران از فداكاري شهيدان بدست آمده و وظيفه همه ما در قبال اين فداكاري حفظ ارزشهاي اسلامي است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.