Skip to Contentبه گزارش خبرنگار میبدخبر: 50 عدد سطل زباله مکانیزه از ابتدای خیابان امام تا میدان ولی عصر در محل های مورد نظر مستقر شد. هدائی شهردار میبد در خصوص جایگزین کردن سطل های زباله مکانیزه  گفت: هدف اصلی، مکانیزه کردن جمع آوری زباله از سطح شهر است. وی افزود: با توجه به محل قرار گرفتن سطل های زباله در جایگاه مخصوص خود، کاهش تصادفات و ایمن سازی معابر و کاهش مزاحمت برای تردد مردم را خواهیم داشت. در نهایت این کار زیباسازی مبلمان شهری را در بر خواهد داشت. لازم به ذکر است در مرحله اول سطل های زباله مکانیزه در خیابان امام خمینی و در مرحله بعدی این سطل ها در مناطق دیگر شهر قرار می گیرند تا به صورت مکانیزه زباله ها جمع آوری شود . گفتنی است از سطل های زباله قبلی نیز در معابر کم تردد و کم خطر استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: 50 عدد سطل زباله مکانیزه از ابتدای خیابان امام تا میدان ولی عصر در محل های مورد نظر مستقر شد. هدائی شهردار میبد در خصوص جایگزین کردن سطل های زباله مکانیزه  گفت: هدف اصلی، مکانیزه کردن جمع آوری زباله از سطح شهر است. وی افزود: با توجه به محل قرار گرفتن سطل های زباله در جایگاه مخصوص خود، کاهش تصادفات و ایمن سازی معابر و کاهش مزاحمت برای تردد مردم را خواهیم داشت. در نهایت این کار زیباسازی مبلمان شهری را در بر خواهد داشت. لازم به ذکر است در مرحله اول سطل های زباله مکانیزه در خیابان امام خمینی و در مرحله بعدی این سطل ها در مناطق دیگر شهر قرار می گیرند تا به صورت مکانیزه زباله ها جمع آوری شود . گفتنی است از سطل های زباله قبلی نیز در معابر کم تردد و کم خطر استفاده خواهد شد. DSC_2170 DSC_2171 DSC_2172 DSC_2175 DSC_2178 DSC_2182 DSC_2183 DSC_2184رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.
کارشناسان به زنان توصیه می‌کنند برای پیشگیری از ابتلا به عفونت مجاری ادراری آب بنوشند.