Skip to Contentبه منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، در ورودی‌های شهر ندوشن تیم‌های کنترل و تب سنجی مستقر شده است.

به گزارش میبد خبر، سید رضا موسوی بخشدار ندوشن گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، در ورودی‌های شهر ندوشن تیم‌های کنترل و تب سنجی مستقر شده است.

او افزود: بخش ندوشن به دلیل ییلاقی بودن و وجود معادن مختلف باتردد بالای مردم مناطق دیگر استان و کشور مواجه است به همین منظور برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این منطقه در هنگام ورود مسافران به این شهر از سوی کارشناسان مرکز جامع سلامت ندوشن غربالگری و تب سنجی می‌شوند تا در صورت بالا بودن درجه حرارت بدن آن‌ها برای بررسی بیشتر به مراکز درمانی منتقل شوند.
بخشدار ندوشن با اشاره به اینکه اولویت ما سلامت مردم بخش است گفت: از مردم سایر نقاط استان تقاضا می‌شود فعلا به ندوشن سفر نکنند وهمشهریان نیز با در خانه ماندن امنیت و سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.