Skip to Content


استقبال کم نظیر میبدی‌ها از اکران فیلم یتیم خانه ایران/مسئولین امر نیازهای فرهنگی مردم را به درستی تشخیص دهند


به دلیل استقبال بالای شهروندان میبدی از اکران فیلم سینمایی یتیمخانه ایران، کلیه بلیطهای سانسهای روز پنجشنبه این فیلم سینمایی به فروش رفت.

به گزارش میبد خبر، یک هفته مانده به اکران مردمی اثر تحسین شده ابوالقاسم طالبی در سینما ستاره میبد، تمام بلیطهای نمایشهای روز پنجشنبه و بیشتر بلیطهای روز چهارشنبه این فیلم توسط علاقمندان به این فیلم خریداری شد.

نظر به استقبال غیر قابل پیش بینی مردم از اکران این فیلم سینمایی، دست اندرکاران نمایش این فیلم مشغول رایزنی با مسئولان ذیربط جهت تمهید چندین سانس فوق العاده هستند که در صورت تایید، به اطلاع عموم خواهد رسید.

گفتنی است این استقبال در حالی است که تبلیغات چندانی در سطح شهر برای این فیلم درنظر گرفته نشده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات لازم درباره سانسهای باقیمانده و نیز سانسهای فوق العاده احتمالی و تهیه بلیط میتوانند به پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۳۵۰۰۵۰ تماس حاصل نمایند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.