Skip to Content

میبد معطر به عطر شهادت شد؛

استقبال پر شور میبدی ها از شهید گمنام+ تصاویر


مردم شهید پرور شهرستان میبد با حضور پرشور خود به استقبال پیکر مطهر شهید گمنام رفتند.

به گزارش میبد خبر، پس از استقبال از ۶ شهید گمنام در میدان امیرچخماق یزد و خواندن نماز بر پیکر پاک آنها، این شهدا به شهرستان های مورد نظر برای استقبال، تشییع و تدفین فرستاده شدند.

شهید گمنام شهرستان میبد نیز که در زمان اذان مغرب و عشاء شب گذشته وارد میبد شد، مورد استقبال باشکوه میبدی ها قرار گرفت.

پس از برگزاری مراسم روضه خوانی کوتاه در سپاه ناحیه میبد، پیکر شهید گمنام به مسجد الزهرا یخدان و مراسم یادواره شهدا برده شد و پس از آن با حضور مردم شهید پرور میبد تا مصلی آیت الله اعرافی همراهی شد.

پیکر این شهید بزرگوار پس از مراسم مصلی به معراج الشهدای بسیج فلکه شهردای جهت مراسم وداع آورده شد و پیکر این شهید تا ساعت ۲۴ امشب در این مکان مطهر، جهت زیارت عموم مردم قرار دارد.

دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد نیز بطور ویژه میزبان شهید گمنام دفاع مقدس بودند.

لازم به ذکر است تشییع پیکر این شهید ۱۸ ساله عملیات رمضان، روز یکشنبه از ساعت ۸ صبح از مکان سپاه قدیم به سمت دانشکده علوم قرانی بفروئیه تشییع خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.