Skip to Content


استقبال از خادمان آستان قدس رضوی در شهرستان میبد + تصاویر


به مناسبت دهه کرامت و در آستانه میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) جمعی از خادمان آستان قدس رضوی در میبد حضور یافتند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی "میبد خبر"؛ مراسم استقبال از خادمان آستان قدس رضوی با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم ولایتمدار میبد برگزار شد و حاضران با پخش شربت و شیرینی و ختم صلوات از حاملان پرچم متبرک حرم حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) پذیرایی کردند.
از جمله برنامه های حضور خدام در میبد، حضور بر سر مزار آیت الله اعرافی امام جمعه فقید شهرستان میبد و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گلزار شهیدیه، حضور دربیت آیت الله اعرافی و دیدار با امام جمعه موقت، شرکت درنمازجمعه و بازدید از اماکن تاریخی و صنایع دستی میبد بود.
همچنین یکی دیگر از برنامه های معنوی این حضور، بازدید خادمان آستان قدس رضوی از بخش های مختلف بیمارستان امام جعفر صادق (ع) و عیادت از بیماران و تقدیر و تشکر از زحمات بی دریغ پرسنل زحمتکش آنجا بود.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.