Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد از افتتاح و بهره‌برداری پروژه استخر شنای سر پوشیده شهیدیه در تیرماه ماه سال ۹۷ خبر داد.

حسین فلاح فرماندار میبد در در مصاحبه با خبرنگار میبد خبر در رابطه با تکمیل پروژه استخر شنای شهیدیه بیان داشت: عملیات ساخت و ساز و تکمیل این پروژه با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان مجددا از یکماه پیش آغاز شده و با توجه به برنامه‌ ریزی انجام گرفته عملیات اجرایی این پروژه‌ سرعت بیشتری گرفته که امیدواریم به لطف خدا شاهد افتتاح و بهره برداری از این استخر شنا در تیرماه سال 97 باشیم.

محمدرضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان میبد در ادامه این مصاحبه اظهار داشت: در بازدیدی که خانم ژاله فرامرزیان معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از پروژه عمرانی استخر میبد داشت قول همکاری و مساعدت در جهت تامین اعتبار این پروژه داده شد که با پیگیری های صورت گرفته مبلغ 500 میلیون تومان به این پروژه اختصاص یافت.

وی افزود: پروژه استخر شهیدیه میبد از مصوبات دور دوم سفرهای استانی ریاست جمهوری دولت دهم بوده و کلنگ اجرای این پروژه از اواخر سال 1389 در قسمت شمالی شهیدیه میبد و با اعتبار یک و نیم میلیارد تومانی به زمین خورد ولی با توجه کمبود اعتبارات پروژه بصورت نیمه تمام ماند.

زارع در پایان ضمن تقدیر از پیگیری های امام جمعه میبد و مسئولین شهرستان جهت تکمیل این پروژه، تصریح داشت: با توجه به اینکه در شهرستان میبد استخر دولتی نداریم امیدواریم با بهره برداری از این استخر شنا خدمات بهتری به همشهریان عزیز ارائه کرده و موجب رونق و توسعه روز افزون ورزش در شهرستان باشیم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.