Skip to Contentاستاد دانشکده پرستاری میبد موفق به کسب مقام اول داستان نویسی در بیست و دومین دوره از مسابقات قرآنی شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، الهام فضل‌جو اظهار داشت: این دوره از مسابقات با نام جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت و درمان بود که در سه سطح دانشجویی، کارکنان و اساتید برگزار می شد.

وی با بیان اینکه مقام اول در بخش اساتید را کسب کرده ام، افزود: در حوزه های متنوعی این مسابقات برگزار می شود که آثار تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تهران ارسال می شود و در نهایت سه نفر از بین تمامی شرکت کنندگان برگزیده می شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ادامه داد: داستانی که نوشته ام با مضمون ایمان قلبی و باور به حضور ائمه اطهار (ع) در زندگی ما می باشد، و همچنین با مضامین اعتقادی و اسلامی در انتخاب اسم برای فرزندانمان پیش رفته است.

فضل‌جو با بیان این موضوع که هنوز تصمصمی برای چاپ آثارم در قالب کتاب نگرفته ام، عنوان کرد: از دوران دبستان به داستان نویسی علاقه داشتم، و حتی در دوران دبیرستان نیز داستانم به مراحل بالاتر مسابقه راه یافت که به دلیل آشنا نبودن با روند مسابقات، ادامه پیدا نکرد.

الهام فضل‌جو در انتها و با اشاره به علاقه ای که به نوشتن داستان دارد، گفت: توصیه بنده به والدین گرامی این است که فرزندان خود را در راستای علاقه ها و توانمندی هایشان حمایت کنند، و دنبال مدرک یا رشته ای که مقبولیت بیشتر اجتماعی دارد نباشند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.