Skip to Content


اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول استخدام دانشگاه آیت‌الله حائری میبد


نتایج اولیه آزمون بکارگیری نیروی قراردادی دانشگاه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید، تاریخ برگزاری مصاحبه و آزمون عملی متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول خواهد رسید.

به گزارش "میبدخبر"، حسین ثواقبی مدیر امور اداری دانشگاه  آیت الله حائری میبد ضمن اعلام این خبر گفت : اسامی پذیرفته شدگان آزمون مورخ ۹۵/۳/۷ با احتساب حداکثر ۴ برابر ظرفیت در هر رشته شغلی به شرح پیوست می باشد.
وی افزود : اسامی اعلام شده در این مرحله به ترتیب حروف الفباء  و صرفا برای دعوت به مصاحبه  و آزمون عملی بوده و به منزله پذیرش قطعی و بکارگیری محسوب نمی شود لذا پذیرش نهایی داوطلبان بر اساس نمرات آزمون ، مصاحبه و آزمون عملی انجام خواهد شد.
شایان ذکر است کلیه داوطلبان می توانند برای دریافت کارنامه خود از تاریخ ۲۸ تیرماه لغایت ۵ مرداد به امور اداری دانشگاه مراجعه نمایند.
گفتنی است تاریخ برگزاری مصاحبه و آزمون عملی متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول خواهد رسید.

برای دریافت فایل اسامی کلیک کنید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.