Skip to Content


اسامی رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ میبد اعلام شد +توضیحات رئیس آموزش و پرورش


معدل عملکرد دانش آموزان رشته ریاضی مدارس میبد بسیار خوب بوده است به گونه ای که در مدرسه میرمحمدی در رشته ریاضی ما رتبه بالای ۲۰۰۰ اصلا نداشته ایم.

اسامی رتبه های زیر ۱۰۰۰ میبد اعلام شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از "میبدما"، اسامی این دانش آموزان به شرح ذیل می باشد: (نام و نام خانوادگی، رشته، جنسیت، مدرسه)

۱ مائده افخمی/ ریاضی/  نمونه گل محمدی
۲ امیرحسین هاتفی/ ریاضی/ مواوی
۳ امید پوردشتبان/ ریاضی/خوارزمی
۴ فاطمه دهقانی/ تجربی/  نمونه گل محمدی
۵ محدثه روستایی زاده/ تجربی/ نمونه گل محمدی
۶ فاطمه راه پیما/ انسانی/ خدیجه کبری
۷ فائزه برزگر/ انسانی/ خدیجه کبری
۸ فاطمه زارعی/ انسانی/  خدیجه کبری
۹ رحیمه کارگر/ انسانی/  خدیجه کبری
۱۰ مریم دهقانی/انسانی/خدیجه کبری
۱۱ مریم آقائی/انسانی/خدیجه کبری
۱۲ فاطمه دهقانی/انسانی/خدیجه کبری
۱۳ مریم معصومی/انسانی/خدیجه کبری
۱۴ فاطمه امیری/انسانی/خدیجه کبری
۱۵ شیوا زارعی/انسانی/دختر/خدیجه کبری
۱۶ راضیه مامی/انسانی/خدیجه کبری
۱۷ محمد سعید امامی/انسانی/ مواوی
۱۸ محسن زارع/انسانی/مواوی
۱۹ سید محمد گلابی/انسانی/مواوی
۲۰ مریم کریمی/هنر/میرمحمدی
۲۱ زهرا چوپانی ده آبادی/هنر

در همین زمینه محسن موحدی فر -رئیس اداره آموزش و پرورش میبد- در گفتگو با خبرنگار "میبدما" گفت: وضعیت امسال ما در دو رشته انسانی و ریاضی به مراتب بهتر از سال گذشته است اما در رشته تجربی، نسبت به پارسال افت داشته‌ایم.

وی افزود: قبولی‌های تاپ ما در رشته تجربی امسال کمتر از سال گذشته خواهد بود؛ چرا که پارسال حدود ۱۵ نفر از دانش‌آموزان در رشته‌هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و… قبول شدند اما پیش بینی ما این است که امسال این عدد به ۱۰-۱۲ نفر کاهش یابد.

وی دلیل این افت را گرایش بیش از حد دانش آموزان به رشته تجربی عنوان کرد و افزود: میانگین قبولی در رشته های تاپ تجربی کمتر از یکصدم است در حالیکه بیشترین میزان افت تحصیلی، بیشترین میزان تجدیدی دیپلم وکمترین میزان پذیرش در کنکور هم در این رشته است.

موحدی فر با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش، رشته تجربی را رسما به عنوان رشته پرخطر نامیده، خاطرنشان ساخت: باید فرهنگسازی کنیم تا ورودی این رشته کمتر شود.

وی به آمار خوب میبد در دو رشته انسانی و ریاضی اشاره کرد و افزود: امسال هم در بخش پسران و هم دختران، باز هم موفقترین رشته ما انسانی بود و معدل عملکرد دانش آموزان رشته ریاضی مدارس میبد هم بسیار خوب بوده است به گونه ای که در مدرسه میرمحمدی در رشته ریاضی ما رتبه بالای ۲۰۰۰ اصلا نداشته ایم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.