Skip to Content

بیانیه دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد:

از عهد شکنی مکرر دشمن و اعتماد دوباره به او شرمسار نمی شوید؟!


کسانی که لغو سخنرانی نماینده مجلس را مایه شرمساری می دانند، چطور از این همه عهد شکنی دشمن و اعتماد دوباره به او شرمسار نمی شوند و باز هم به دشمن لبخند می زنند و به داخل چشم غره؟

به گزارش میبد خبر، همزمان با اقدام مجلس سنا امریکا به نقض برجام هسته ای بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد بیانیه ای صادر نمود که متن ان به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
لَا يَتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنِينَ وَمَنْ يَفْعَلْ ذَلِكَ فَلَيْسَ مِنَ اللَّهِ فِي شَيْءٍ إِلَّا أَنْ تَتَّقُوا مِنْهُمْ تُقَاةً وَيُحَذِّرُكُمُ اللَّهُ نَفْسَهُ وَإِلَى اللَّهِ الْمَصِيرُ ﴿۲۸﴾
آیه28 سوره آل عمران

با گذشت چیزی حدود دو سال از اجرای برجام که البته تا حدود زیادی یک طرفه اجرا شد و ایران تمام تعهداتش را انجام داد اما آمریکا از انجام آن خودداری می کرد و چندین بار شاهد نقض برجام بودیم که گاها یا بهتر بگوییم در همه موارد با توجیه تیم مذاکره کننده داخلی همراه بود و در برابر نقض های آنان به فشار ایمیلی بسنده کردند، این بار نیز شاهد نقض صریح برجام از سوی مجلس سنای آمریکا هستیم.
قانونی که تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران را بمدت 10 سال دیگر تمدید کرد و بدون هیچ رای مخالفی به تصویب رسید تا عملاً وتوی رییس جمهور مودب!!! آمریکا آقای اوباما هم بی اثر باشد.
امری که بسیاری از دولتمردان ما و تیم مذاکره کننده می گفتند اتفاق نمی افتد و ما به طرف مقابل خوش بین هستیم. اما باز هم سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر عدم اعتماد به آمریکا تایید شد و خط بطلانی کشیده شد بر صحبت کسی که گفت خوش بینی و بدبینی در سیاست معنایی ندارد و مشخص شد که اگر کل ایران را هم بتن ریزی کنیم ذره ای از دشمنی و شیطان صفتی آمریکا با ملت ایران کم نخواهد شد و به هیچ وجه قابل اعتماد و ارتباط نیست...حال کسانی که لغو سخنرانی نماینده مجلس را مایه شرمساری می دانند، چطور از این همه عهد شکنی دشمن و اعتماد دوباره به او شرمسار نمی شوند و باز هم به دشمن لبخند می زنند و به داخل چشم غره؟؟؟!!!کجا رفتند آن قهرمانانی که به پاس لبخندهای ذلیلانه به دشمن و گل گرفتن صنعت هسته ای و پایمال کردن خون شهدا چند صد سکه و مدال افتخار گرفتند؟؟؟ اینکه دشمن هرچه گفت بگوییم چشم ولی او هرکار که دلش بخواهد بکند مایه افتخار است یا شرمساری؟؟؟ تاریخ هرگز این حوادث را فراموش نخواهد کرد.
حال در این شرایط که چهره واقعی آمریکا برای همه روشن شده است از دولت محترم می خواهیم که سخنان بزرگان و دلسوزان واقعی نظام را آویزه گوش خود کنند و چشم امید به روی دشمن ابدی ببندند و به نیروی داخلی تکیه کنند و در اجرای هرچه بیشتر و بهتر اقتصاد مقاومتی بکوشند...
گرگ همیشه گرگ است؛ آمریکا همیشه آمریکاست.

والسلام علی من اتبع الهدی
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.