Skip to Content

سونامی جشن های حاشیه دار دانشگاه آزاد؛

از صدای سگ تا رقص دسته جمعی در دانشگاه آزاد بیرجند! + فیلم


متأسفانه سونامی جشن های حاشیه دار در بیرجند از مدتها قبل اوج گرفته و نهادهای فرهنگی به هشدارهای دلسوزان فرهنگی و پیامدهای اجتماعی آن بی توجه هستند.

به گزارش میبد خبر به نقل ازخاورستان، متأسفانه سونامی جشن های حاشیه دار در بیرجند از مدتها قبل اوج گرفته و نهادهای فرهنگی به هشدارهای دلسوزان فرهنگی  و پیامدهای اجتماعی آن بی توجه هستند.


لذا به جهت نمایش اوج فضاحت در این جشنها بر آن شدیم تا قسمتی از آخرین جشن وکنسرتی که در دانشگاه آزاد بیرجند برگزار گردید به نمایش بگذاریم.در همین رابطه آصف زارع، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، به برگزاری کنسرت در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند اشاره کرد و گفت: دانشجویان دانشگاه صنعتی با نیت خیرخواهانه از ما در خواست کردند که سالن این دانشگاه را برای برگزاری جشن به آنها اختصاص دهند و حرفی از برگزاری کنسرت نبود.

 

وی تصریح کرد: ما تنها سالن دانشگاه آزاد را اجاره دادیم و اگر از محتوا خبر داشتیم اجاره هم نمی دادیم و بعد از رزو سالن این دانشگاه شکل برگزاری جشن تغییر کرده است و متولی آن ما نیستیم.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تاکید کرد: اگر قبل از برگزاری کنسرت، از ماهیت آن باخبر بودیم مطمئنا اجازه برگزاری چنین کنسرتی را نمی‌دادیم.

 

زارع متذکر شد: متاسفانه باید از مسئولان دانشگاه صنعتی بخواهید در این زمینه توضیح دهند.

 

وی با تاکید بر اینکه سالن این دانشگاه با عناوینی چون "کمک به معلولین" و جشن "راهی به سوی بهشت" از ما اجاره شده است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تصریح کرد: این جشن با عناوین بسیار زیبایی با فرهنگی مناسب بود که اگر کمک نمی کردیم فکر می کردند قصد تخریب داریم.


زارع تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تنها مکان اجاره داده و بابت آن پول گرفته است و در برگزاری جشن هیچ دخالتی نداشته است.


 

تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد بیرجند نیز در اعتراض به برگزاری این کنسرت در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند مقابل دفتر رئیس این دانشگاه تجمع کردند.پیشاپیش به دلیل پخش این قطعه فیلم عذرخواهی می کنیم

برای دانلــــــــــود اینجا را کلیک کنیدLoading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.