Skip to Content


از دلتنگی رادیوی انگلیسی برای دخالت در ایران تا تمجید کارشناس BBC فارسی از نشریه حامی اصلاح طلب دکتر دهقانی!


کارشناس ضدانقلاب شبکه بی بی سی فارسی، یکبار دیگر و در روز گذشته از این نشریه تجلیل کرده و روی آنتن این شبکه می گوید: «سایه بان در میبد منتشر میشود/چرا چنین افرادی در انتخابات فعلی حامی سرسخت فردی مثل دکتر کمال دهقانی شده اند و اینکه آیا دکتر دهقانی واکنشی نسبت به این ماجرا خواهد داشت یا خیر؟!

در تصاویری که از حضور دکتر کمال دهقانی در منزل دکتر سراج وحیدی، نماینده میبد و تفت در مجلس و از سران اصلاح طلب میبد به ثبت رسیده، فردی کاملا آشنا به چشم می خورد که او هم از رئوس اصلاح طلبان میبد محسوب می شود و این روزها برای رای جمع کردن تلاشهای بسیار زیادی می کند.

DSC_0303

به گزارش "میبدخبر" به نقل از میبدما، دکتر محمد علی رادی، دکترای دامپزشکی و مدیر مسئول نشریه «سایه بان» است و از جمله کاندیداهای اصلاح طلبی است که برای حضور در رقابتهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفت و میبد کاندیدا شد و البته «رد صلاحیت» شد.

ads

اما نکته جالب درباره این فرد آن است که نشریه وی تا چند روز قبل حداقل دو بار (یکسال قبل و چهار سال قبل) مورد تجلیل ویژه کارشناس شبکه بی بی سی فارسی و ضدانقلاب فراری(مسعود بهنود) قرار گرفته است. (اینجا)

دانلود

نکته جالب دیگر درباره این حامی دکتر کمال دهقانی آن است که کارشناس ضدانقلاب شبکه بی بی سی فارسی، یکبار دیگر و در روز گذشته (دوم اسفند) از این نشریه تجلیل کرده و روی آنت این شبکه می گوید: «سایه بان در میبد منتشر میشود ولی در حقیقت نشریه یزد هست و شما موقعی که می بینیدش درست است که بروز نیست ولی مثلا این شماره ای است که نزدیک انتخابات منتشر شده و درباره انتخابات صحبت میکند. در شماره قبل این نشریه آقای ملکیان رفته بودند یزد یک سخنرانی کرده بودند و این نشریه آن را منتشر کرده. اصولا یک نشریه روشنفکری است و ما روزنامه به این معنی روشنفکری نداریم. یک ذره هم اذیت شده از جمله در سرمقاله اش که نوشته که چقدر امیدوار بودیم بعد از آمدن دولت آقای روحانی، آن فشاری که دوره احمدی نژاد بود برداشته شود اما نشده ولی بهر حال به نظر من مهم است چنین نشریه انتخاباتی در میبد و حوزه یزد منتشر می شود.»

دکتر رادی نیز تجلیل از خود توسط مسعود بهنود را در صفحه اختصاصی خود در یوتیوب قرار داده است.

این در حالی است که این نشریه اصلا به صورت حرفه ای منتشر نمیشود و آخرین شماره ای که از این نشریه منتشر شده مربوط به بهمن سال گذشته بوده و این یعنی آنکه این نشریه بیش از یکسال منتشر نشده و حتی شنیده شده در زمره نشریات لغو مجوز شده به خاطر رکود طولانی مدت اخیر بوده که مجددا موفق به اخذ مجوز شده است با این حساب مشخص میشود که تجلیل مسعود بهنود از این نشریه و گردانندگان آن نه به خاطر ویژگیهای حرفه ای آن که برای تبلیغات از بلندگوی روباه پیر است.

Image 1

سوالی که به وجود می آید آن است که چرا چنین افرادی در انتخابات فعلی حامی سرسخت فردی مثل دکتر کمال دهقانی شده اند و اینکه آیا دکتر دهقانی واکنشی نسبت به این ماجرا خواهد داشت یا خیر؟!
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.