Skip to Content

به مناسبت روز دانشجو و دهه وقف

از دانشجویان فعال فرهنگی و نفرات برتر المپیادهای قرآنی دانشکده علوم قرآنی میبد تقدیرشد+ تصاویر


ویژه برنامه دانشجو و وقف به مناسبت روز دانشجو و دهه وقف با حضور مسئولان در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، ویژه برنامه دانشجو و وقف با حضور امام جمعه موقت میبد آقای حسنی و همچنین آقای زارع زاده مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

موسوی ریاست دانشکده روز دانشجو و هفته وقف را خدمت دانشجویان میهمانان و اساتید دانشکده تبریک گفت و افزود: طبق آمار و ارقام دانشکده علوم قرآنی میبد جزء۵ دانشکده علوم قرآنی برترکشور است.
 
در ادامه حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد با زنده کردن یاد و خاطر شهدا روز دانشجو را تبریک گفته و بیان کرد: دانشجویان باید در مسیر ظلم ستیزی و حق خواهی قدم بردارند.
وی در ادامه بیان داشت: اگر به وقف ها درست عمل شود بسیاری از گره های اجتماعی باز می شود.
 
در ادامه آقای زارع زاده مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه هم روز دانشجو و هفته وقف را تبریک گفته و با تاکید بر سخنان آقای حسنی امام جمعه موقت میبد یکی از نیاز های روز که به  وقف نیازمند است را علم و دانش برشمرده و از آن جمله به دانشکده علوم قرآنی میبد اشاره نمودند و در پایان از زحمات دانشجویان و اساتید وکارکنان  در دانشگاه تشکر کردند.
در پایان این مراسم از دانشجویان فعال فرهنگی در دانشکده وبسیج دانشجویی ونفرات برترالمپیادهای قرآنی تقدیر شد.
انتهای پیام/احرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.