Skip to Content

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛

از جوانان قهرمان و افتخار آفرین ورزش میبد تجلیل شد+ تصاویر


با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از جوانان قهرمان و افتخار آفرین ورزش میبد با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نیکونژاد مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج استان با حضور در منزل رضا شبانی و محمد حفیظی ، با اهداء لوح از آنها تجلیل کردند.

«رضا شبانی» کماندار میبدی که به همراه تیم ملی ریکرو جوانان ایران در رقابت‌های جهانی در آمریکا حضور یافته بود، مدال طلای تیمی این مسابقات را بدست آورد.
 
محمدحفیظی در مسابقات قهرمان قهرمانان کیوکوشین یو اف کاکا که با شرکت 360 نفر به میزبانی استان یزد برگزار شد، در وزن مثبت 80 کیلوگرم بزرگسالان مقام نخست را از آن  خود کرد و مدال طلای این دوره از مسابقات را به گردن آویخت.
 
در مسابقات قهرمان قهرمانان کیوکوشین یو اف کاکا که در چهار رده سنی برگزار شد 12 ورزشکار از شهرستان میبد شرکت داشتند که در رده خردسالان محمدعلی زرافشان در وزن منفی 30 کیلوگرم  و ابوالفضل زارعی در وزن مثبت 55 کیلو مقام های اول و مرتضی بادرکی در وزن منفی 20 کیلو گرم مقام دوم این دوره از مسابقات را به دست آوردند.
 
امام جمعه موقت میبد در این دیدارها بیان داشت: این مسیری که شما در عرصه ورزش کشور در پیش گرفته‌ اید یکی از بهترین راههای سالم سازی و سلامت جامعه است و شما ابتدا باید خودسازی کنید و مطمئن باشید که خودسازی شما تاثیر فراوانی در جوانان تشنه یادگیری خواهد گذاشت.
 
وی در جمع مسئولین افزود: با پرورش قهرمانان ورزشی استعداد و نبوغ ایرانیان را به همه دنیا نشان دهید.
 
حجت الاسلام محمد اعرافی تصریح داشت:  خوشبختانه جوانان ما علاوه بر قهرمان، پهلوانان بزرگی هستند که شما می توانید از طریق این جوان ها استعداد و نبوغ جوان ایرانی را به همه دنیا نشان دهید و در هیچ عرصه‌ ای به این راحتی نمی توان خلاقیت و معنویت جوان ایرانی را به نمایش درآورید.
 
در پایان این دیدارها مسئولین با حضور در محل تمرین ورزشکاران دسته رزمی ذوالفقار بسیج میبد از نزدیک در جریان فعالیتها وتمرینات ورزشی این جوانان قرار گرفته و  با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنها قدردانی کردند.
 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.