Skip to Content

سرپرست جدید بیمارستان امام صادق(ع) میبد:


سرپرست جدید بیمارستان امام صادق(ع) میبد گفت: تلاش می کنم از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و استان استفاده کنم تا برای بیمارستان قدم های خوبی برداریم.

به گزارش میبدخبر، دکتر محمد هادی فرح‌زادی سرپرست جدید بیمارستان امام صادق(ع) میبد بیان داشت:  تلاش می کنم از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و استان استفاده کنم تا برای بیمارستان قدم های خوبی برداریم.

وی با اشاره به تحقیقات برخی در مورد سیاسی بودن وی در هفته های قبل، تصریح کرد: بحث بهداشت و درمان اصولاً نباید دچار مسائل سیاسی شود، ولی اگر موضع سیاسی من مهم است باید عنوان کنم، بنده اصولگرای‌اصلاح‌طلب هستم، یعنی همان موضعی که رهبر انقلاب در مورد سیاست دارند.

فرح‌زادی خاطرنشان کرد: چیزی که همکاران قبلی من نیز به آن صحه می گذارند این است که، من بی نهایت اهل پارتی بازی هستم و هوای پرسنلی که برای ارتقای بیمارستان و مجموعه در تلاش هستند را دارم و هوای پرسنلی که غیر از این رویکرد را داشته باشند، ندارم.

وی با تشکر از روئسا و مدیران سابق و اسبق بیمارستان، بیان داشت: اگر بیمارستان امام صادق(ع) میبد به جایی رسیده از تلاش های این عزیزان بوده و از حضورشان در ادامه کار نیز استفاده خواهم کرد.

سرپرست جدید بیمارستان میبد اذعان کرد: از دکتر سید جلیل میرمحمدی هم تشکر می کنم به علت اینکه اولین پست من نیز در زمان ایشان و با تلاش دکتر نوری شادکام بود، و سرآغاز فعالیت من به نوعی به خاطر جوانگرایی دکتر میرمحمدی و اعتمادی بود که ایشان به من کرد و از ایشان نیز برای آمدن به بیمارستان میبد رخصت گرفتم.

محمد هادی فرح‌زادی در انتها گفت: از همه مسئولین، پرسنل و دوستانی که توان کمک به ما را در ارتقای فرایند خدمات بهداشتی و درمانی در بیمارستان دارند، تقاضا می کنم فارغ از خوبی و بدی من، حامی ما باشند.

گفتنی است دکتر فرح زادی متولد سال ۱۳۵۷ و دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی، MPH مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین PHD علوم اعصاب است و پیش از این ریاست بیمارستان حشمتیه شهرستان نائین، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ابرکوه، مدیرگروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و مدیر مرکز تحقیقات اعتیاد و علوم رفتاری دانشگاه علوم پزشکی یزد را بر عهده داشته است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.