Skip to Content


از بانی خیر مرکز سلامت جامعه یک شهری تجلیل شد


سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد بهمراه فرماندار و شهردار با حضور در منزل حاج محمد اسلامی از این بانی خیر عرصه بهداشت و سلامت با اهداء لوح سپاس قدردانی کرد.

به گزارش میبدخبر، سرپرست شبکه بهداشت میبد به همراه فرماندار و شهردار این شهرستان، با حضور در منزل حاج محمد اسلامی از این خیر عرصه بهداشت و سلامت با اهداء لوح سپاس از مشارکت وی در این عرصه قدردانی کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد در این مراسم بیان داشت: مرکز سلامت جامعه یک شهری میبد که سال‌ها در یک ساختمان فرسوده مستقر بود، بعد از آمادگی این خیر نیک‌اندیش به‌کلی تخریب و قرار شد در زیربنای 800 مترمربع احداث شود.

دکتر جواد سهیلی افزود: این مرکز که شامل داروخانه، اتاق خدمات پرستاری، مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت محیط، مامایی، بهداشت خانواده، تغذیه، مشاوره و پزشک عمومی است که در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی گفت: برای احداث کامل این مرکز 800 میلیون تومان برآورده شده است که قرار است هزینه کامل آن از سوی این خیر نیک‌اندیش میبدی تأمین شود و در هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

فرماندارمیبد گفت: اگر حضور خیرین در عرصه‌های مختلف در شهرستان میبد نبود امروز شاهد این‌همه پویایی و شکوفایی و پیشرفت در حوزه‌های مختلف به‌ویژه بهداشت و سلامت نبودیم.

قابل ذکر است حاج محمد اسلامی احداث مرکز سلامت یک شهری میبد را از شهریورماه سال گذشته به عهده گرفته است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.