Skip to Content

در پی تقدیر رهبری از سازندگان نماهنگ «ارغوان»

از «من و تو» تا «جروزالم پست» علیه نماهنگ «مدافعان حرم»


سایت شبکه «من و تو » با اشاره به نماهنگ «ارغوان» سعی کرده با استفاده از گزارش «العربیه» به تخریب و جوسازی بر علیه آن دست بزند. پایگاه صهیونیستی «جروزالم‌پست» نیز نسبت به این نماهنگ واکنش نشان داده است.

به گزارش میبد خبر: سایت شبکه «من و تو» با اشاره به نماهنگ  «ارغوان» در مورد مدافعان حرم سعی کرده با استفاده از گزارش العربیه به تخریب و جوسازی بر علیه آن دست بزند. پایگاه صهیونیستی جروزالم پست نیز نسبت به این نماهنگ واکنش نشان داده است.

 

اسکای نیوز عربی

 

اسکای نیوز در خبری آورده است: ایران نماهنگی پخش کرده است که کودکان را برای دفاع از همپیمان خود بشار اسد در سوریه و همچنین جنگیدن در عراق تشویق و دعوت می‌کند. این ویدیو که اسم شهدای مدافع حرم را به دوش می‌کشد از تلویزیون رسمی ایران طی روزهای گذشته پخش شده و کودکان و اطفال را برای شرکت در جنگ سوریه تشویق می‌کند.

 

این ویدیوی تبلیغاتی از سوی واحد موسیقایی بسیج که در بازوهای رسانه‌ای سپاه ایران ساخته شده است. این نماهنگ اطفال و کودکان ایرانی را در حالی نشان می‌دهد که می‌خواهند جان‌شان را برای رهبر ایران فدا کنند و برای آزادی سوریه و عراق سلاح به دوش می‌کشند.

 

*«من و تو» هم نگران بچه‌های ایران شد!

پس از اسکای نیوز که با ندیدن شعور هنری مخاطبان خود مضحکانه سعی کرده بود نشان دهد کودکان ایرانی به جنگ در سوریه میروند این سایت شبکه «من و تو» بود که در مطلبی عنوان کرده است: فیلمی تبلیغاتی که در آن کودکانی ایرانی از قصد خود برای رفتن به سوریه و عراق و «دفاع از حرم» می‌دهند مورد توجه رسانه‌های عربی قرار گرفته است.

 

و در ادامه مطلب با مخدوش جلوه دادن محتوای این نماهنگ نوشته: این فیلم با عنوان «نماهنگ ارغوان» که تقدیم به «شهدای مدافع حرم» شده، در وب‌سایت «آپارات» منتشر شده. («شهدای مدافع حرم» اصطلاح رایجی است که حکومت ایران برای نیروهایی استفاده می‌کند که در دفاع از مراکز تشیع و در ضمن حکومت بشار اسد در سوریه کشته می‌شوند).

 

*العربیه: هدف فقط رهایی عراق و سوریه نیست

اخیرا وب‌سایت «العربیه» هم گزارشی بر اساس نماهنگ «ارغوان» تنظیم کرده است. در این فیلم چند کودک با سنین حدود دبستان را می‌بینیم که وعده رفتن به عراق و سوریه و دفاع از مراکز شیعه همچون آرامگاه‌های امام اول و سوم شیعیان در نجف و کربلا را می‌دهند.

 

در یکی از بیت‌های این نماهنگ کودکان می‌گویند: «هدف فقط رهایی عراق و سوریه نیست / مسیرم از حرم است، قدس را هدف دارم»  

 

این رسانه‌ها عامدانه سعی کرده‌اند آرزوی قلبی کودکان ایرانی که جانفشانی برای ایران در همه زمینه‌های علمی هنری ورزشی و دفاع از میهن هست را در پیام آنان نبیدند و تنها با برداشتی توهم‌گونه به مخاطبان خود بگوید کودکان ایرانی راهی مبارزه با داعش در سوریه هستند.

 

 


اما جرازلم پست در مطلب دیگری با عنوان: «ایران از پسران نوجوان می خواهد که سلاح در دست گرفته و در جنگ سوریه شرکت کنند...» سعی می‌کند با انتشار صحنه هایی از نماهنگ «ارغوان»که به مناسبت وفات حضرت زینب (سلام الله علیها) و برای شهدای مدافع حرم منتشر شده است، مدعی شد که ایران به دنبال نام نویسی از نوجوانان برای اعزام به سوریه و عراق است.


این نماهنگ با بازی امیرحسین ارغوانی، فرزند شهید تقی ارغوانی، شهید مدافع حرم در نقش واقعی خود تولید شده و کاری از باشگاه فیلم سوره حوزه هنری و تهیه شده در خانه موسیقی بسیج است که هفته گذشته مورد تقدیر مقام معظم رهبری واقع شد.

 منبع: فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.