Skip to Content

آیت الله اعرافی در دیدار با آزادگان میبدی:

آزادگان پرچم اسلام وانقلاب هستند /خاطره ای از اسارت چند روزه آیت الله اعرافی+ تصاویر این دیدار


امام جمعه میبد در دیدار صمیمانه با آزادگان میبدی، با ذکر خاطره ای از اسارت چند روزه ی خویش، بیان داشت: هستند آزادگانی که عاقبت بخیر نشده و از مسیر انقلاب خارج شدند.

به گزارش میبد خبر، شب گذشته (16 مردادماه)، دیدار صمیمانه آزادگان میبدی با امام جمعه میبد، با حضور سردار فتوحی، فرمانده سپاه الغدیر و فرمانده ناحیه مقاومت میبد در بیت آیت الله اعرافی صورت گرفت.

در این دیدار، آقای اقبال به نماینگی از آزادگان، به بیان مشکلات و گلایه های جامعه آزاده و ایثارگر پرداخت و خواستار ایجاد معاونت مجزا برای آزادگان شد، تا بتوانند مشکلات و مسایل خود را  از طریق آن پیگیری کنند.

در ادامه آیت الله اعرافی بیان داشت: شما آزادگان سرمایه و افتخار کشور هستید و باید این مشکلات هر چه سریعتر رفع گردد .

رئیس جامعه المصطفی با بیان خاطره ای از اسارت چند روزه خود دردوران طلبگی در قم، افزود: هستند آزادگانی که عاقبت بخیر نشده و از خط اصلی انقلاب خارج شده اند، وی در خاطره خود نقل کرد، سال 57که در حوزه قم مشغول تحصیل بودم، ساواک من را دستگیر کرد و چند روزی با شکنجه های وحشتناک مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند، در گروهی که بعد از ما دستگیر شده و به زندان آمدند، دو برادر بوند که یکی از آنها شهید و برادر دیگر در سالیان بعد به عنوان منافق اعدام گردید.

امام جمعه میبد در ادامه اظهار داشت: شما آزادگان پرچم اسلام وانقلاب هستید و این راهی را که برگزیدید به آن پای بند بمانید، چراکه  اجر و پاداش شما در پیشگاه خدا محفوظ هست و اگر نتیجه ظاهری برای شما ندارد ولی شان و ارزش شما کاسته نمی شود.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.