Skip to Contentجمعیت هلال احمر شهرستان میبد یزد ، یکصد بسته کمک معیشتی برای کمک به افراد و اصناف آسیب دیده از کرونا به بخش ندوشن این شهرستان ارسال کرد.

به گزارش میبدخبر، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد گفت: هلال احمر شهرستان میبد برای کاهش اثرات ناشی از بیماری کرونا اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی کرد.


بنا افزود: پیش از این نیز ۲۰۰ بسته معیشتی در دو مرحله بین مردم توزیع شد .

وی گفت: در مرحله سوم هم یکصد بسته معیشتی هر بسته به ارزش ۳ میلیون ریال و در مجموع ۳۰۰ میلیون ریال اقلام خوراکی و بهداشتی  توزیع می شود.
بنا افزود : این محموله امروز بارگیری و به بخش ندوشن ارسال شد تا بین افراد و اصناف آسیب دیده و متضرر از ویروس کرونا توزیع شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.