Skip to Contentروز گذشته و در پی حادثه زلزله در برخی مناطق استان کرمان توسط هلال احمر شهرستان میبد تعداد 660 تخته پتو برای کمک به زلزله زدگان این مناطق ارسال شد.

به گزارش میبد خبر، زلزله ای 6.1 ریشتری در ساعت 6 و 2 دقیقه صبح روز بخش‌هایی از استان کرمان را لرزاند. کانون زلزله منطقه "هجدک " از بخش کوهساران شهرستان راور در استان کرمان بود.

در پی این حادثه و بنا بر اعلام نیاز و درخواست ستاد مدیریت بحران استان یزد جهت کمک به زلزله زدگان مناطق مذکور روز گذشته سه دستگاه ماشین حامل مقادیری پتو و چادر از استان یزد به مناطق زلزله زده استان کرمان اعزام شد.

در این راستا تعداد 660 تخته پتو از محل انبار امدادی هلال احمر شهرستان میبد جهت کمک به مناطق زلزله زده استان کرمان ارسال شد.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.