Skip to Content

خودروی خود را با قطار به سفر ببرید

ارزان ترین نرخ حمل خودرو با قطار در مسیر تهران - یزد


در حال حاضر گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.

به گزارش میبد خبر، سفر با قطار، از ایمن ترین  و ارزان ترین گزینه های جابه جایی است. هر چند که به دلیل افزایش تعداد خودروهای شخصی در چند سال گذشته، میزان استقبال از ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه قطار کاهش یافته است اما به دلیل مزیت ها و امکاناتی که سفر با قطار برای مسافران ایجاد کرد، این گزینه جابه جایی هنوز از محبوب ترین گزینه های سفر و جابه جایی محسوب می شود.

یکی از مزیت های قابل توجه سفر با قطار امکان حمل خودروی شخصی است. یعنی مسافران می توانند بدون اینکه برای رسیدن به شهر مقصد رانندگی کنند، خودروی خود را به همراه داشته باشند و پس از اینکه با قطار به شهر مورد نظر خود رسیدند، با خودروی شخصی خود از نقاط گردشگری شهر دیدن کنند.

ایلنا نوشت: در حال حاضر، گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.

در جدول زیر تعرفه حمل خودرو با قطار برای برخی از مسیرها و شهرها آمده است:

مسیر تعرفه حمل خودرو با قطار (تومان)
تهران _ مشهد ۱۴۹ هزار و ۴۰۰
تهران – تبریز ۱۰۷ هزار و ۷۵۰
تهران _ شیراز ۱۴۹ هزار و ۴۰۰
تهران _ یزد ۹۱ هزار و ۶۵۰
بندرعباس _ مشهد ۲۱۵ هزار و ۵۰۰
تهران _ کرمان ۱۵۴ هزار و ۴۰۰
تبریز _ مشهد ۲۲۵ هزار و ۵۰۰
اهواز – مشهد ۲۳۵ هزار
شیراز _ مشهد ۲۱۵ هزار و ۵۰۰
کرمان _ مشهد ۱۰۹ هزار و ۴۰۰
یزد _ مشهد ۱۰۹ هزار و ۴۰۰

 

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.