Skip to Contentاردوی عملی و میدان تیر بسیجیان شرکت کننده در دوره تکمیلی شهرستان میبد برگزار شد.

عباس شیر غلامی فرمانده گردان امام حسین (ع) شهرستان میبد در گفتگو با میبد خبر در خصوص اردوی تکمیلی بسیجیان شهرستان میبد بیان داشت:  اردوی پایان دوره آموزش تکمیلی بسیجیان گردان امام حسین (ع) شهرستان میبد از روز گذشته به مدت سه شبانه روز در محل اردوگاه قدس آغاز شده است.

وی افزود: آموزش های عملی و اجرای برنامه های رزمی، تاکتیکی، عقیدیت و بصیرتی نظیر ایجاد مواضع انفرادی، پیاده روی برد بلند، کار شبانه، کمین و ضد کمین از جمله برنامه های این اردو است.

شیرغلامی هدف از برگزاری دوره تکمیلی را ارتقاء توان رزمی بسیجیان، آشنایی با فنون نظامی گری، تکمیل ساختار و سازمان گردانهای رزمی امام حسین(علیه السلام) و تکمیل ساختار نیروی انسانی وظیفه عنوان کرد.

فرمانده گردان امام حسین (ع) شهرستان میبد در پایان اظهار داشت: این دوره آموزش تکمیلی از تاریخ 16 مرداد ماه به مدت 30 روز و با حضور 38 بسیجی در محل گردان امام حسین (ع) میبد برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.