Skip to Content


ادعای جدید روحانی: دولت گذشته هیچ اشتغالی ایجاد نکرد!


روحانی در جمع مردم یزد: درست است مردم ما مشکلات فراوانی دارند، درست است جوانان ما برای اشتغال نگاهشان به آینده است اما آنهایی که انصاف را در این روزهای انتخابات با دروغهایی که گفتند فراموش کردند؛ به آنها می گویم در دوران وفور نفت و قیمت نفت در سالهای گذشته با اینکه درآمد نفتی ما  120 میلیارد دلار بود هیچگونه اشتغالی برای جوانهای ما درست نکردند.

روحانی در جمع مردم یزد:درست است مردم ما مشکلات فراوانی دارند، درست است جوانان ما برای اشتغال نگاهشان به آینده است اما آنهایی که انصاف را در این روزهای انتخابات با دروغهایی که گفتند فراموش کردند؛ به آنها می گویم در دوران وفور نفت و قیمت نفت در سالهای گذشته با اینکه درآمد نفتی ما  120 میلیارد دلار بود هیچگونه اشتغالی برای جوانهای ما درست نکردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.