Skip to Content


ادامه حیات روستاهای بخش مرکزی در گروه احیاء محیط ‌زیست ممکن است


محمدجواد احمدی گفت: با توجه به قرارگیری روستاهای بخش مرکزی در جوار صنایع توجه به جایگاه محیط‌زیست می‌تواند ادامه حیات روستاها و رونق تولید و کشاورزی و محصولات باغی را همچنان در پهنه کویر ممکن سازد.

به گزارش میبدخبر، بخشدار مرکزی میبد با حضور در اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان از تلاش‌های مجاهدانه رئیس و کارکنان محیط‌زیست میبد قدردانی کرد.

 

محمدجواد احمدی گفت: حیات بشر به هوای پاک و محیط سالم و حفظ گونه‌های گیاهی و جانوری بستگی دارد و حفظ این گنجینه طبیعی در گروه مدیریت صادقانه و مبارزه با هرگونه سوءاستفاده‌ها در بهره‌گیری نادرست از طبیعت است.

احمدی در پایان تصریح کرد: از آنجا که روستاهای بخش مرکزی اکثراً در مرکز استقرار صنعت شهرستان واقع‌شده است مدیریت صنایع به لحاظ زیست‌محیطی و توجه مسئولین و صنعت گران به جایگاه محیط‌زیست در حیات بشری می‌تواند ادامه حیات روستاها و رونق تولید و کشاورزی و محصولات باغی را همچنان در پهنه کویر ممکن سازد.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.