Skip to Contentفرماندار میبد گفت: طی جلسه ای در 12 فروردین ماه مقرر شد به صنایع شهرستان میبد توصیه شود تا 20 فروردین تعطیلی خود را ادامه دهند و اصلا بحثی درخصوص تعطیلی تا 23 فروردین نبوده است.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح گفت: توقف جرخه صنعت و تولید مطمئنا زاینده مشکلاتی خواهد بود که طی جلسه ای در 12 فروردین ماه مقرر شد به صنایع شهرستان میبد توصیه شود تا 20 فروردین تعطیلی خود را ادامه دهند و اصلا بحثی درخصوص تعطیلی تا 23 فروردین نبوده است.

فلاح تصریح کرد: کارگران غیربومی هم با هماهنگی مدیریت کارخانه و بعد از تست ها و تایید مراقبین بهداشت پس از 10 روز قرنطینه در منزل می توانند به تدریج وارد کارخانه شوند.

فرماندار میبد افزود: تاکید اصلی بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در صنایع است و از صنایع میبد درخواست داریم که مسائل بهداشتی را جدی رعایت کنند.

انتهای یپام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.