Skip to Content

رئیس پلیس اماکن عمومی شهرستان میبد خبر داد:


رئیس پلیس اماکن عمومی شهرستان میبد گفت: حدود 60 واحد صنفی بدون مجوز کشیک ماه رمضان در میبد اخطار و تذکر کتبی گرفتند.

به گزارش میبد خبر، محمد رضا دهقانی، رئیس پلیس اماکن عمومی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبدما گفت: در جلساتی که با اتحادیه صنف رستوران داران و اغذیه فروشان، زیر مجموعه اتاق اصناف میبد گرفته شد، تعداد حدود ۲۰ واحد برای کشیک ماه مبارک رمضان انتخاب شدند که طبق ضوابط و مقررات معین به ارائه خدمت بپردازند.

وی با اشاره به تعداد حدود ۲۰۰ واحد صنفی زیر مجموعه این اتحادیه، افزود: در گشت هایی مشترکی که با حضور پلیس اماکن عمومی شهرستان و اتاق اصناف، هر روزه در زمان های صبح، عصر و شب صورت گرفت، بالغ بر ۶۰ واحد متخلف اخطار گرفتند.

دهقانی بیان داشت: نداشتن بنر کشیک و نداشتن پرده، ایجاد مزاحمت هایی مانند تولید بوی زیاد در روز، و سر و صدای برخی از واحد ها در طول شب تا صبح از تخلف های واحدهای دارای مجوز بود، که تذکرات لازم داده شد، و واحدهای بدون مجوز نیز اخطارهای لازم را گرفتند.

محمد رضا دهقانی با بیان این موضوع که فعالیت واحدهای بدون مجوز با بهانه هایی مانند در حاشیه شهر بودن، تایید نیست، ادامه داد: طبق قوانین نظام صنفی نیز زمانی که اتاق اصناف و اتحادیه مورد نظر واحد متخلفی را به پلیس اماکن معرفی کنند، پلمب آن مورد نظر صورت می گیرد.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.