Skip to Content


آخرین آمار تلفات حملات بروکسل؛ دست‌کم ۳۱ کشته و ۲۷۰ زخمی از ۴۰ کشور مختلف


مقامات بلژیک روز چهارشنبه آمار رسمی تلفات مربوط به ۳ انفجار تروریستی در بروکسل را ۳۱ کشته و ۲۷۰ زخمی اعلام کردند.

دادستان بلژیک می‌گوید شمار تلفات مربوط به حملات تروریستی روز سه‌شنبه در فرودگاه و قطار شهری بروکسل گذشته (سه‌شنبه) به دست‌کم 31 کشته و 270 زخمی افزایش یافته است. 

پیش از این وزیر بهداشت بلژیک این آمار را دست‌کم 31 کشته و بیش از 260 نفر زخمی اعلام کرده بود. آقای «مگی دی بلاک» بر اساس گزارش ایتارتاس گفته بود زخمی‌ها اتباع 40 کشور مختلف هستند. 

وزیر کشور بلژیک گفته بود آمار تلفات مربوط به این حادثه هنوز نهایی نشده است. رسانه‌های بلژیک پیشتر مدعی شده بودند 34 نفر در این حملات کشته‌ شده‌اند.

روز سه‌شنبه دو انفجار در غرفه صدور کارت پرواز شرکت هواپیمایی «امریکن‌ایرلاینز» در فرودگاه بین‌المللی بروکسل و پس از آن انفجاری دیگر در یکی از ایستگاه‌های قطار شهری بروکسل به وقوع پیوست. گروه تروریستی داعش مسئولیت این حملات را به عهده گرفت. 

دادستان بلژیک گفته مظنون چهارم که متهم به انجام حمله در قطار شهری بلژیک است، متواری است و عملیات برای یافتن او ادامه دارد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.