Skip to Content

رئیس اداره امور نام‌نویسی سازمان تأمین اجتماعی استان یزد:

اختلال سامانه اینترنتی سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعی رفع شد


رئیس اداره امور نام‌نویسی سازمان تأمین اجتماعی استان یزد از رفع اختلال سامانه اینترنتی سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعی خبر داد.

به گزارش میبد خبر،  رئیس اداره امور نام‌نویسی سازمان تأمین اجتماعی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدآوا اعلام کرد: سامانه جدید سوابق بیمه‌شدگان تامین اجتماعی همزمان با سراسر کشور در اول آبان ماه سال جاری راه‌اندازی شده است اما مشکلاتی داشته است که خوشبختانه این مشکلات از نیمه آبان رفع شده است.

حمیدرضا میرحسینی اظهار داشت: بیمه شدگان به منظور رویت سوابق پرداخت حق بیمه خود می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Tamin.ir مراجعه کنند. بیمه‌شده اصلی پس از تکمیل دقیق  اطلاعات خواسته شده و ثبت شماره موبایل خود، پیامکی مبنی بر ایجاد حساب کاربری دریافت خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: 48 ساعت پس از دریافت پیامک فعال‌سازی، بیمه شده می‌تواند با مراجعه به این سامانه با استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و گذرواژه تعیین شده سوابق بیمه‌ای خود را مشاهده کنند.

میرحسینی اذعان داشت: چنان چه حساب کاربری فردی 48 ساعت پس از تکمیل روند ثبت نام و دریافت پیامک فعال نشود؛ وی می‌تواند برای رفع مشکل خود به یکی از شعب مراجعه کند.

وی با بیان این که امکان سوء استفاده در سامانه قبلی وجود داشته است اظهار داشت: ضریب امنیتی سامانه جدید بسیار بالا است و نمی‌توان با اطلاعات گلیشه‌ای چون شماره بیمه، شناسنامه، شماره دفترچه و ... به اطلاعات فرد دست یافت. گذرواژه جدید در سامانه جدید ترکیبی از اعداد و حروف لاتین است که فقط در اختیار خود فرد قرار می گیرد و امکان دسترسی دیگران به اطلاعات افراد وجود ندارد مگر این که خود فرد رمز را در اختیار دیگری قرار دهد.

میرحسینی اعلام کرد: اگر بیمه شده ای رمز خود را فراموش کند باید به شعب مراجعه کرده و از طریق مسئول نام‌نویسی استان رمز جدید خود را دریافت کند و پس از ورود مجدد به این سامانه  نسبت به تغییر رمز خود اقدام کند.

وی با بیان این که همه بیمه‌شدگان اصلی با مراجعه به این سامانه می‌توانند سوابق بیمه‌ای خود را مشاهده کنند افزود: در حال حاضر در این سامانه فقط سوابق بیمه‌ای قابل مشاهده است البته در سایت قسمتی نیز وجود دارد که می‌توان سوابق بیمه‌ای  سال 86 به بعد را همراه با دستمزد رویت کرد.

انتهای پیام/ق

یزد رسارای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.