Skip to Content

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد:

اختلاف ملکی در یزد منجر به قتل شد


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: اختلاف بر سر یک ملک در یکی از محلات شهر یزد قتل مردی را رقم زد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ "محمدرضامزیدی" درباره جزئیات این خبر گفت: در ساعت 13 امروز اختلاف بر سر یک ملک در یکی از محلات شهر

یزد موجب درگیری بین چند نفر شد که در این میان فردی با استفاده از یک اسلحه شکاری به طرف مردی حدودا 42 ساله شلیک و او را مجروح و از محل متواری می گردد.

وی ادامه داد: با اعلام این خبر بلافاصله ماموران انتظامی و یگان های امدادی در محل حاضر و مجروح را به بیمارستان منتقل کردند که متاسفانه وی به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می کند.

معاون اجتماعی پلیس یزد ضمن اشاره به شناسایی ضاربان فراری گفت: با اقدام به موقع پلیس دو نفر در این رابطه دستگیر و تحقیقات بیشتر پیرامون موضوع ادامه دارد.

انتهای پیام/

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.